Отзыв о книге

Шановний Вячеславе Івановичу!

З величезним задоволенням і душевною радістю читав твої твори з циклу «Опера. Вори. Начальники». Вони вразили мене до глибини душі своєю правдивістю. В цьому райвідділі я працював начальником більше чотирьох років. І, кому, як не ме6і знати, що в кожному твоєму вислові щира правда. Я вперше читав такі відверті одкровення про роботу нашої міліції.

І, ти знаєш, з одного боку виникає величезна гордість за нашу роботу, за наших хлопців, за тих, які віддали своє життя і здоров’я на службі. А з другої страшенна ненависть і гидливість до сотень і тисяч тих самодурів і підлабузників Гіржанових, Стороженків, Курчевих, які зловживаючи владою, принижували честь і гідність нашу і наших товаришів.

За своє життя я тричі присягав на вірність своїй державі і своєму народу. Це було в Армії та двічі в міліції. Я наголошую – в  Радянській Армії і в Радянській міліції. І повторюю, на вірність народу, але не бандитській владі. От і виходить, що ми з тобою служили не нашому народу, а прогнилій, навіки проклятій, корумпованій владі. Хіба ж не ми з тобою займаючи керівні посади в міліції навчали молодих оперативників і дільничних інспекторів фальсифікувати відмовні матеріали про явні злочини, яких тільки в Дзержинському РОВД за один місяць нараховувалося біля п’яти тисяч!!! Я до сих пір не второпаю, як ми могли з тобою дивитися в очі своїм підлеглим, вимагаючи стовідсоткового розкриття злочинів таким методом, усвідомлюючи, що ми робимо їх теж злочинцями і самі стаємо ними. Цим ми принижували свій народ, вони страждали від цього «беспредела», за що ж їм поважати нас?! Тому я щиро вдячний тобі за твою правдиву творчість, розуміння. Що ці твори потрібні і працівникам правоохоронних органів і керівництву і нашим людям. І у мене виникає питання:

Чи буде у нашій Україні державна влада дійсно народною, чи буде діяти конституція, чи стане закон не «дишлом»?

Чи будуть у нас колись народні депутати готовими віддати життя за свій народ, чи буде сучасна влада піклуватися за свій народ?

Після виборів 2019 року  і Президента і Верховної Ради і Кабміну я десь далеко в собі відчув, що починає відбуватися і в нашій державі щось схоже на відродження Правди, дай Бог щоб це відбулося.

Дай Бог.

З повагою,

А. Гура